środa, 17 lutego 2016

ABC Inkubatora Technologicznego

Dla laika inkubator oznacza miejsce łączenia, przetrwania, podtrzymania, udoskonalania. Inkubator Technologiczny oznacza właściwie to samo ale przede wszystkim odnosi się do firm. Dla osób pracujących, studentów i innych osób, które chcą założyć własną firmę jest to idealne miejsce, które pozwala rozwinąć się na wszystkich płaszczyznach biznesowych. Pozwala wdrożyć w życie pomysł na firmę, zrealizować założone cele, jednocześnie sprawując należytą opiekę nad nowo powstałą firmą. Warunki oferowane w Inkubatorze sprzyjają także rozwojowi firmy, dzięki posiadaniu szeroko rozumianej bazy biurowo - badawczo - doradczej.
Pracownicy Inkubatora pomagają także w sprawach księgowych, udostępniają xero, udzielają potrzebnych na dany temat informacji i służą pomocą. Jednym z elementów wsparcia dla nowo powstałych firm są w pełni wyposażone biura. Pozwala to znacznie obniżyć koszty działalności, ponieważ nie trzeba dodatkowo inwestować środków na wyposażenie lokalu a jedynie skupić się na prowadzeniu firmy. W każdym oferowanym przez Inkubator Technologiczny biurze znajduję się szafa aktowa, która pomieści wszystkie potrzebne materiały, segregatory, inne rzeczy biurowe oszczędzając jednocześnie miejsce i zyskując dodatkową przestrzeń do pracy. Komputery stacjonarne z dostępem do Internetu znacznie ułatwiając pracę i wykonywanie codziennych zadań i obowiązków. Biurka i obrotowe krzesła można przestawiać według własnych potrzeb i upodobań. Dodatkowo w każdym biurze znajduję się licznik prądu co ułatwia miesięczne rozliczanie zużycia prądu.

Wirtualne Biura oferują idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują własnego tradycyjnego biura a którzy chcą rozpocząć działalność lub zmienić miejsce prowadzenia obecnej działalności. Inkubator Technologiczny daję taką możliwość. Dzięki zarejestrowaniu firmy pod adresem Inkubatora pracownicy administracji odbierają w imieniu właściciela jego korespondencję. Według wybranego pakietu, klienci są powiadamiani mailowo bądź telefonicznie o odebranej korespondencji. Istnieje możliwość przesłania skanów korespondencji na wskazany adres.
Inkubator Technologiczny realizuje także usługę Coworkingu , czyli wynajmu niewielkiej przestrzeni tzw. Open Space. Daje to wiele możliwości m.in. studentom czy uczniom np. do spędzenia czasu wolnego podczas przerwy w zajęciach lub po ich zakończeniu na dopracowanie swoich projektów lub prac zaliczeniowych. Idealnie nadają się do tego samodzielne stanowiska do pracy zlokalizowane w Inkubatorze. Skorzystanie z naszej przestrzeni Coworkingu z dostępem do internetu i stanowiskiem pracy pozwala różnym osobom rozwinąć swoje pomysły w ciszy i w skupieniu dając jednocześnie możliwość wcielenia swoich koncepcji w życie i realizację zamierzonych działań.

Dostrzegając również potencjał ludzki regionu lubelskiego Inkubator Technologiczny posiada w swojej ofercie bogatą bazę sal szkoleniowo - konferencyjnych. To idealna opcja dla osób chcących np. podnieść swoje kwalifikacje, doszkolić się, wziąć udział bądź zrealizować konferencję lub spotkanie biznesowe.
Osoby które szukają miejsca na zorganizowanie własnych szkoleń, konferencji bądź spotkań znajdą to wszystko w Naszym Inkubatorze Technologicznym, który oferuje:
Sale szkoleniowe - wyposażone w rzutnik, ekran, flipachrt i tablice magnetyczną to idealne miejsca do zorganizowania kursów, szkoleń i spotkań o różnej tematyce.

Sale konferencyjne - miejsca doskonale przeznaczone na organizację konferencji, seminarii i zebrań. Duże przestronne pomieszczenia, które pomieszczą nawet 150 osób.

Pokoje spotkań - trzy nowoczesne kameralne pokoje. Świetnie nadają się do zorganizowania spotkań z klientami, spotkań doradczych i biznesowych.
W zależności od potrzeb naszych klientów znajdujące się w powyższych pomieszczeniach stoły i krzesła można ustawić w ustawieniu gabinetowym, szkolnym, kinowym lub podkowy.

Budynek Inkubatora posiada swój własny parking, pomieszczenia sanitarno-higieniczne. Wewnątrz znajduje się winda a cały obiekt jest przystosowany równie z dla osób niepełnosprawnych.

Podsumowując, Inkubator Technologiczny to miejsce ułatwiające pracę, życie i codzienne obowiązki. Idealne miejsce dla każdego. Odpowiednia lokalizacja, znacznie ułatwia dojazd do naszego obiektu.


Paulina | Inkubator Technologiczny w Lublinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz