piątek, 8 kwietnia 2016

LubCode "Koduj dla Lublina" w Inkubatorze

W dniu jutrzejszym w budynku Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna będzie miejscem, w którym odbędzie się 36 godzinny maraton LubCode.
Jak zawsze współorganizatorem komputerowego przedsięwzięcia jest Inkubator Technologiczny a sala konferencyjna już niedługo wypełni się aż po brzegi komputerami uczestników biorących udział w Hackathon'ie. Pasjonaci informatyki i programowania z całej Polski, których łączy jeden cel Stworzenie aplikacji mobilnych i serwisów informacyjnych związanych z miastem Lublin.
Wszyscy uczestnicy mają do dyspozycji powierzchnie biurowe oraz sale szkoleniowe, w których przygotowana jest między innymi strefa chilloutu. Będzie tam możliwość zrelaksowania się na rozwieszonych hamakach i pozbycia się uczucia przytłoczenia i negatywnej energii, uderzając w worek treningowy. Dla najlepszej grupy osób biorącej udział w 36 godzinnym maratonie przewidziane są nagrody.


Podczas eventu będzie można spotkać takie osoby jak:
Paweł Niewęgłowski i Marcin Włoch - współwłaściciele firmy DevUp, redaktorzy magazynu Lubelski Programista.
Konrad Kozłowski - krytyk nowości z rynku IT, związany ze stronami Antyweb.pl i AntyApps.pl.
Maciej Zaporowski - związany ze środowiskiem naukowym w Wydziale Strategii i Obsługi Inwestycji Urzędu Miasta Lublin, co za tym idzie z uczelniami i studentami.
Marcin Kęćko - Zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów, posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie w ramach projektu POIG.
Paweł Luty - Pracownik Wydziału Informatyki i Telekomunikacji Urzędu Miasta Lublin. Działa w miejskim zespole zadaniowym ds. Smart City. Twórca alternatywnego geoportalu Lublina. Programista PHP.


Sala konferencyjna w Inkubatorze Technologicznym, w której odbędzie się Hackathon LubCode - pomieści nawet 150 osób. Jest to idealne miejsce do zorganizowania tego typu wydarzenia, ale i mniejszych tematycznych spotkań.Paulina | Inkubator Technologiczny w Lublinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz